İnstagram'da @ugurfotocom hesabını takip edin fırsatları kaçırmayın.

Hakkımızda

Uğur Foto Film Malz.Tic. Ltd. Şti. 

40 yılı aşan hizmetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren fotoğrafçılık konusunda hizmet veren uzman kadroya sahip olan şirketimiz;
Canon, Nikon, Olympus, Sony, Panasonic, Pentax, Kaiser, Manfrotto, Slik, Benro, Lowepro, Tamron, Tokina, Sandisk, Hoya, Tiffen ve daha birçok güvenilir firma desteği ile yıllardır siz değerli müşterilerimizin yanında olmaktan gurur duymaktadır.


Sunduğumuz teknolojik ürün ve hizmetlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ; Müşteri odaklı, çalışanlarla başarma, toplumsal sorumluluk, güvenilirlik ve yenilikçilik temellerine dayanmaktadır.


Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk günden itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede fotoğrafçılık sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.


Firmanın değişmez prensipleri; daima kalite, hizmet, zamanında ürün teslimi ve uygun fiyat olmuştur.


Başarı ve sürekliliğin teminatı, hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan Uğur Foto, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.


Uğur Foto Film Malz. Tic. Ltd. Sti. 
Şehit Adem Yavuz Sk. 14/3 Kızılay – Ankara
Tel: 0312 425 4270 Fax: 0312 419 4926
e-mail :info@ugurfoto.com
web: www.ugurfoto.com

Alışveriş Sepetim