İnstagram'da @ugurfotocom hesabını takip edin fırsatları kaçırmayın.

  Fotoğraf Makineleri


 • Yüksek Çözünürlüğe Sahip Fotoğraf Makinesi Modelleri ugurfoto.com’da!

  Fotoğraf Makineleri bir çok insan için olmazsa olmaz. İster profesyonel olsun ister amatör kullanım için veya hobi amaçlı her ne sebeple olursa olsun doğru makineyi kullanmak önemlidir.

  DSLR (Digital single lens reflex) makineler daha güçlü otomatik odaklama sistemlerine sahiptirler. Ayrıca yüksek ISO değerlerinde daha az parazit oluştururlar ve kompakt kameralardan belirgin ölçüde hızlıdırlar. Bunun yanında DSLR'lar, farklı objektifler ile kullanılabilirler; bu yönden daha esnek bir kullanım sunarlar. DSLR fotoğraf makineleri, farklı lensler kullandığı için ve içerisindeki çalışma mekanizması gereği boyut olarak büyüktür ve yer kaplayabilir.

  Aynasız Fotoğraf makineleri DSLR makinelere göre çok daha hafif ve küçüktürler. Özellikle seyahatlerde ve uzun saatler süren çekimlerde ağır olan bir DSLR yerine aynasız fotoğraf makinesi çok büyük avantaj sunarak sizi bu yüklerden hafifliği sayesinde kurtarır. Aynasız makineler de farklı açılardaki lensleri kullanabilir. DSLR ‘den ayıran nokta; Aynasız makineler tasarım olarak daha küçük olduğu için, beraberinde kullandığı objektifler de boyut olarak küçüktür.

  Kompakt fotoğraf makineleri adından da anlaşılacağı üzere kolay taşınması amacıyla üretilmiş ufak boyutlu makinelerdir.Kompakt sınıf makineler, tatile gidenler ve kolay kullanım arayan kişiler için biçilmiş kaftandır. Cebe ya da çantanın küçük bir gözüne sığacak boyutlarda olurlar. Tercih edilme sebeplerinin başında da bu gelir. Teknolojinin ulaştığı ileri düzey sayesinde kompakt makineler de oldukça kaliteli fotoğraflar çekebilir hale geldiler.

  Bu kategoride Canon, Nikon, Sony gibi dünya çapında kalitesini kanıtlamış markaların Fotoğraf Makinelerini bulabilirsiniz. ugurfoto.com daima en iyi fiyat ile müşterilerine ürünlerini ulaştırmayı temenni eder.

  İster profesyonel olun ister amatör, sizin için satışa sunduğumuz makineleri incelerken fotoğraf çekmekten duyduğunuz keyfe keyif katacaksınız. Fotoğraf makineleri kategorisindeki altı farklı alt kategoriyle birlikte beş yüzden fazla seçenek sunuyoruz böylece dilediğiniz kalitede ve seviyede makineye zengin içerik arasından uygun fiyata ulaşabilmenize olanak sağlamış oluyoruz. Fotoğraf makinesi arayışında en güvenilir ve en doğru adres olmak tek temennimiz. Hemen hemen her kişinin memnuniyetini sağlayacak olan koleksiyonumuzla her bütçeye ve her çekim zevkine uygun makineler sizleri burada bekliyor.

  Kampanyalı ve indirimli ürünler seçenekleri, fotoğraf makinesi fiyatları göz önünde bulundurulduğunda bütçe dostunuz olmakla kalmayacak; doğru makine tercihi yapmış olmak için de sizlere yardımcı olacaktır. Bu yüzden olmazsa olmaz olan makineleri sizlere sunmak bizim için oldukça önem arz etmektedir.

  Dünya Çapında Kalitesini Kanıtlamış Markaları Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

  Fotoğraf çektiğiniz yeri ve zamanı somutlaştırmak için sabırsızlanıyor ayrıca çektiğiniz fotoğrafın varlığını yerinde hissetmek istiyorsanız polaroid fotoğraf makinesi tam sizlik bir tercih olacaktır. Çekiminizi ölümsüzleştirme fırsatını bulabileceğiniz bu şipşak makinelerle fark yaratacak ve sıra dışı özelliğine hayran kalacaksınız. Gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu modeller yanınızdan asla ayırmak istemeyeceğiniz vazgeçilmeziniz olacak. Farklı tarzıyla ön plana çıkan bu koleksiyonu hemen inceleyebilirsiniz. Polaroid film modellerini de incelemeyi unutmayın.

  Profesyonel çekim mi yapıyorsunuz ya da yeni mi başladınız o halde beklentilerinizi karşılayacak detay ve özelliklere sahip tüm makineler sizin için burada. Profesyonel fotoğraf makinesi ile en özel çekimlere sahip olabilir, siz de koleksiyonunuza yaratıcı çekimler ekleyebilirsiniz. Bunu gerçekleştirmek çok kolay, sitemizde aradığınız kriterlere uygun filtreleme seçeneklerini belirleyin ve biz de size en ideal olan makine seçeneklerini sunalım. Zahmetsizce istediğiniz makineyi bulacaksınız.

  Makinenizin her çekimde size profesyonel sonuçlar sunmasını ve yaratıcılık potansiyelinizi keşfetmeye yardımcı olmasını istiyorsanız DSLR fotoğraf makinesi kategorisi ile bu işin tutkunu olabilirsiniz. Bu kategoride inceleyeceğiniz DSLR (Digital Single Lens Reflex) makineler ile yüksek standartlara sahip üstün görüntü kalitesi ve performansı yakalayacaksınız. Her anı olağanüstü ayrıntılarla yakalayabilecek, hızlı çekim yapabilecek ve son derece güçlü odaklanma sistemini keşfedebileceksiniz. Bu makineler başlangıç seviyesinden profesyonelliğe kadar meraklıları için geniş ürün yelpazesine sahiptir. Özellikle hareketli görüntüler ve doğa fotoğrafları çekmek isteyenler için en idealidir. Elinizi kaldırmadan diyafram ve enstantane gibi ayarları yapabilir otomatik ya da manuel çekim yapabilirsiniz. Farklı formlarda da kullanılmaya müsait olan bu makineler, profesyonel kullanım için harika bir seçenektir.

  Memnuniyet Garantili Alışverişleriniz İçin ugurfoto.com!

  Canon fotoğraf makinesi kalitesiyle ve özellikleriyle kendini ön plana çıkaran bir makinedir. Canon kalitesini, yüzden fazla ürünle sitemizde sizlere sunmaktayız. Yeni teknoloji ve yenilikçi tasarımlara yer vermeye özen göstererek güncel kalmayı başarıyor, sizleri de en yeni ürünlerle tanıştırmış oluyoruz. Fotoğraf makinesi Canon modellerini tüm teknik özellikleriyle inceleyerek en yeni özellikleri keşfedebilirsiniz. Canon makine serisi ile herkes kendi yaratıcılığına hitap edecek makineyi sitemizden rahatlıkla temin edebilecektir.

Alışveriş Sepetim