banner

Zhiyun-Tech WEEBILL-S Image Transmission Pro Package

Zhiyun-Tech WEEBILL-S Image Transmission Pro Package, WEEBILL-S gimbal'in yanı sıra görüntü aktarımı için bir kablosuz video vericisi, bir lens motoru, bir akıllı telefon tutucu ve HDMI kablolarını içerir.

 

Kablosuz video vericisi fazlasıyla kompakttır ve gimbal üzerindeki kameranın altına takılır. Birlikte verilen kabloları kullanarak kameraya bağlanır. Gimbal ve kamera ile eşleşir ve videoyu ayrı olarak satılan üç TransMount alıcıya kablosuz olarak iletmenizi sağlar. 1080p60 çözünürlüğe kadar bir sinyali kabul eder ve alıcılara Wi-Fi üzerinden 1080p30'a kadar 328 'gönderir. Birlikte verilen USB kamera kontrol kablolarını kullanarak verici, belirli Canon, Nikon, Panasonic ve Sony kameralarla eşleştirilebilir.

 

TransMount Max objektif motoru, odağı veya yakınlaştırmayı kontrol etme torkuna sahiptir ve her iki objektif dişlisinin yerine değiştirilebilir. Gimbal el çarkı veya eşlik eden iOS / Android uygulaması kullanılarak çalıştırılabilir. TransMount Telefon Tutucu, gimbalin yan tarafına monte edilir ve size eşlik eden uygulamaya kolay erişim sağlar. Telefonları 6,3 inç genişliğe kadar (telefon yatay konumda tutulduğunda) tutar ve kullanılmadığında öne / arkaya doğru katlanabilir.

Zhiyun WEEBILL-S Handheld Gimbal Stabilizer

Çalışma Süresi Maksimum 14 Saat - Standart 12 Saat

 

 

 

 Düzgün hafif gövdesi ve benzersiz Sling modu sayesinde, WEEBILL-S daha önce hiç olmadığı gibi zahmetsiz bir çekim deneyimi sunuyor. Yükseltilmiş bir algoritma ve daha güçlü motorlara, akıllı bir ViaTouch 2.0 sistemine ve ultra düşük gecikmeli HD görüntü aktarım modülüne sahip olan WEEBILL-S, film yapımcılığını daha da artırıyor. WEEBILL-S ile sınırsız olanakları ortaya çıkarın!


 

Üstün Güç, Üstün Uyumluluk

WEEBILL-S yeni motor üniteleri ve yükseltilmiş yüksek hassasiyetli bir algoritma ile birlikte gelir, motor torkunda% 300 gelişme ve tepkiyede% 50 artış ile. Sony A7Ⅲ + FE 24-70mm F2.8 ve Canon 5D4 + EF 24-70mm F2.8 gibi kombinasyonlar, farklı senaryolarda yumuşak sinema çekimleri için WEEBILL-S üzerinde mükemmel şekilde dengelenmiş ve dengelenmiş olabilir. Kameranızı WEEBILL-S üzerine monte etmeniz yeterlidir ve WEEBILL-S, cihazlarınıza en iyi şekilde uyum sağlamak için gücünü otomatik olarak ayarlayabilir. WEEBILL-S ile sınırsız olun ve gönül rahatlığıyla yaratmanın tadını çıkarın.

Kamera Uyumluluk Listesi İçin Tıklayınız


 Zhiyun WEEBILL-S Handheld Gimbal Stabilizer fiyatı ve özellikleri inceleme

 

Yükseltilmiş 8. Instune algoritması, yüksek duyarlılık sağlar ve herhangi bir ortamda hızlı hareket halindeki titremeyi ortadan kaldırır. Sadece bu değil, her bir eksenin hızını ve çeşitli parametrelerini doğrudan tutamağın kadranı üzerinden doğrudan ayarlayabilir ve size her zamankinden daha hızlı ve esnek bir kontrol sağlayabilirsiniz!

Yükseltilmiş Görüntü İletim Modülü:

Stride adım

Tamamen yeni TransMount Görüntü Aktarım Modülü (aksesuar) kompakt boyutunda, hızlı çıkarma plakasının altına doğrudan monte edilebilir. LUT, Pseudocolor, Odak zirvesi, Zebra Çizgileri ve benzeri özelliklere sahip 1080P 30fps yüksek senkronize şanzımanla (100 metre mesafe *), profesyonel bir izleme ve canlı yayın kolayca elde edilebilir. (Japonya ve İsrail'deki Wi-Fi frekans bandı farklılıkları nedeniyle, akıllı telefonun bir monitör olarak kullanılması durumunda bu alanlardaki görüntü aktarım performansı ve mesafesi etkilenebilir.)

Zhiyun WEEBILL-S Handheld Gimbal Stabilizer

 

ViaTouch 2.0 Geliştirilmiş Zeka

HD görüntü aktarımının yanı sıra, ViaTouch 2.0 akıllı telefonunuzu, kameranızı ve gimbalınızı kusursuz bir şekilde bağlar. Follow Speed, Diyafram, ISO, Deklanşör Hızı vb. Gibi çeşitli ayar ve kamera ayarları gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir. Gerçek zamanlı izleme ve sezgisel kontrol sadece parmaklarınızın ucunda.

* TransMount Görüntü İletim Modülü gerektirir.


AkıllıTakip 2.0

SmartFollow 2.0 şimdi, telefonunuzu bir kamera veya gimbal ile dengelemeye gerek kalmadan hassas nesne takibi sağlar. İstediğiniz nesneyi telefon ekranından kutuya çekin ve gimbal ile kameranın gerisini halledin. SmartFollow 2.0, hem tek başına hem de takımda çalışarak süper esneklikle çalışmanızı sağlar.

* TransMount Görüntü İletim Modülü gerektirir.


Hareketi Senkronize Et

WEEBILL-S, APP tabanlı bir hareket sensörü kontrol sistemi olan Sync Motion'ı sunar. Görüntü aktarım modülü ile birleştiğinde, aynı anda gerçek zamanlı izleme ve senkronize hareket kontrolü sağlar ve size daha önce hiç olmadığı gibi sürükleyici bir FPV kontrolü deneyimi sunar.

* İzleme fonksiyonu, TransMount Görüntü Aktarım Modülünü gerektirir.


Modüler tasarım

Tam TransMount Görüntü İletim Sistemi (Verici + Alıcı) setiyle WEEBILL-S, her film yapımcısı ve hatta bir kamera ekibi için profesyonel monitör çözümleri sunarak son derece tutarlı ekip çalışması ve etkili iş akışı sağlar.


 

Anında Gimbal Ayarları

Her şey dahil sezgisel OLED ekran, hepsi Uygulamaya girmek zorunda kalmadan doğrudan tutamaçtan kontrol edilebilen, motor gücü, takip hızı, pürüzsüzlük, ölü bant, anahtar kişiselleştirme vb. Gibi çeşitli ayarlanabilir parametreler gösterebilir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır