Özellikler
3 kg taşıma kapasitesi
10 saate kadar çalışma süresi
8 farklı mod
servo follow focus
telefon tutucu
mini monopod ve tripod
monopod kemeri
2 quick release mount

Açıklama

Çok Yönlü Yapı İle Sabitleyici Yeniden Tanımlandı
Kablosuz Full HD Görüntü Aktarımı
Senkronize Yakınlaştırma ve Odak Kontrolü
ViaTouch Kontrol Sistemi Dokunmatik Panel
Havacılık Sınıf Motorları
Harici Takip Odağını Destekler
İkincil Handgrip
İndirilebilir Telefon Uygulaması

Weebill Lab modeli kablo ile bağlantı ile tüm kumanda fonksiyonları Sony ve Panasonic aynasız fotoğraf makinelerinde aktif olarak çalışmaktadır. 

Uyumluluk Tablosu İçin Tıklayınız

Çok Yönlü Yapı
WEEBILL LAB, tüm görünümünde devrim yaratan çok yönlü ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Tripodu bir tutamak olarak monte ederek dik tutabilir veya kullanışlı bir alt pozisyona girebilirsiniz. Bu size, zahmetsiz ve benzersiz bir film deneyimi sunar.

Hazırlanmış Mandalı Tasarım
WEEBILL LAB, her eksende bir mandalla tasarlanmıştır ve bu da dengelemeyi çok kolay hale getirir. Diğerini dengelerken belirli eksenleri kilitleyebilir ve mevcut kurulumu bir dahaki sefere kaydedebilirsiniz. Bu, run-and-gun film yapımcıları için çok yönlü bir ekipmandır. 

Kablosuz Görüntü Aktarımı
WEEBILL LAB, her eksende bir mandalla tasarlanmıştır ve bu da dengelemeyi çok kolay hale getirir. Diğerini dengelerken belirli eksenleri kilitleyebilir ve mevcut kurulumu bir dahaki sefere kaydedebilirsiniz. Bu, run-and-gun film yapımcıları için çok yönlü bir ekipmandır. 

ViaTouch Dokunmatik Kontrol Sistemi
Dokunmatik Kontrol Sistemi, kullanıcıların her ayrıntıyı sadece bir telefon ekranında görmesini sağlar. Çekimleri aynı ekran üzerinden aynı anda çerçevelendirirken çeşitli gimbal hareketleri ve kamera ayarlarını yapabilirsiniz. Kamerayla çekim yapmak, bir telefona çekmek kadar kolay olacaktır.

Min / Max Taşıma kapasitesi
WEEBILL LAB ağırlığı tıpkı bir telefon sabitleyicisi kadardır fakat 3 kilo taşıma kapasitesine sahiptir. Piyasadaki popüler aynasız kameralar ve lens kombinasyonları ile uyumludur.

Maks. Taşıma kapasitesi: 3,0 kg
Saklamak İçin Katlanır: A4 boyutu

Her zaman odakta Her zaman netlik
WEEBILL LAB'a takılan harici takip odak motoru, tüm kamera sistemlerine hassas ve düzgün odak kontrolünü destekler. Gövdedeki tekerlek ile veya dokunarak, kolayca net çekimler yapabilirsiniz.

Tam Potansiyel'i Çıkarmak için PhoneGo Modu
Go düğmesine tek bir dokunuşla, kameranız  hızlı spor sahnelerini çekmeye hazırdır. PhoneGo modu, sabitleyiciyi maksimum takip hızına çıkartır ve istenen nesneyi tam olarak yakalamaya yardımcı olur. Kamera içi sahne geçişi saniyeler içinde kolayca gerçekleştirilebilir.

Çift Hızlı Bırakma Plakaları
Çift hızlı açılan plakalar (Manfrotto/Arca Swiss), yeniden dengeleme olmaksızın ekipman arasında kolay kurulum ve hızlı geçiş sağlar.

Hareket Sensörü Kontrolü
WEEBİLL LAB, telefonunuza doğrudan bağlantı sağlar ve bir bir monitörden hareket sensörü denetleyicisine dönüştürür. Sadece telefonunuzu hareket ettirerek, gerçek zamanlı olarak gimbal'i kontrol ediyorsunuz.

Sürekli Çalışma Zamanı
2 adet standart 18650 batarya ile donatılmış tek bir şarjla 10 saate kadar sürekli film çekimi sağlar. Çekim yaparken kameraya doğrudan şarj edilmesini sağlar, uzun süreli görev için sürekli destek verir.

Otomatik Gelişmiş Özellikler
WEEBİLL LAB, ZY PLAY aracılığıyla panaroma, odak timelapse, hareket timelapse, uzun pozlama timelapse ve benzeri gibi çeşitli gelişmiş özellikleri desteklemektedir.

Konfor Tripodu
Kauçuk kaplamaya sahip sağlam el tipi tripod, tuttuğunuzda size iyi bir deneyim sunar.

Sezgisel OLED Ekran
Sezgisel arayüz tasarımı, bağlantı durumu, pil seviyesi, kontrol modu ve çoklu kamera parametrelerini kolayca tanımlamanıza ve her ayrıntıda tam kontrol sahibi olmanıza yardımcı olur.

Dengeleme Sistemi 2.0
Dengeleme sistemi 2.0, yeni başlayanlar için bile sabitleyici kurulumunu bitirmeyi çok kolaylaştırır. En yeni mandal tasarımı ve çift hızlı çıkartma plakaları sayesinde, hızlı ve mükemmel sabitleyici kurulumları yapabilir ve geleceğiniz için tasarruf edebilirsiniz.

ZY Ekosistemi
Üç harici vida portu ile WEEBILL LAB, Zhiyun ekosisteminde daha fazla esnekliğe ve yaratıcılığa izin veren daha geniş bir aksesuar yelpazesi sunar.


Paket İçeriği

WEEBILL LAB Aynasız Fotoğraf Makineleri için El Sabitleyici
USB C Tipi Kablo
Mikro-USB Kablosu
Kamera kablosu
Lens Desteği
Mikro USB - USB Type-C dönüştürücü
Tripod
Şarj cihazı
Kılıf
TransMount Mini Monopod
Çıkarılabilir Kauçuk Ayak
Ayarlanabilir Bileklik
1/4 "-20 ila 3/8" -16 Dişli Vidalı Montaj Adaptörü
Allen anahtarı
Taşıma çantası
Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için TransMount Max Servo Zoom / Odak Kontrol Cihazı
Büyük Lens Dişli Halkası
Küçük Lens Dişli Halkası
USB kablosu
Destek Braketi
Montaj çubuk
3 x Thumbscrew
Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için 2 x TransMount Hızlı Kurulum Adaptörü
Crane 3-Lab ve WEEBILL LAB için Dişli TransMount Telefon Tutucu
TransMount Çok İşlevli Kamera Kayışı (Büyük)
1/4 "-20 Montaj Platformu


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır