TAŞIMA KAPASİTESİ

Crane Plus güçlendirilmiş 6. nesil algoritmik motor sistemi ile 2.5 kilogram ağırlındaki tümDSLR ve aynasız kamera modellerini destekler. Ağır DSLR ve aynasız lensleriniz ile birlikte Crane Plus modelini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

MOTİON MEMORY

Crane Plus, Motion Memory özelliği ile gelişmiş kamera ayarlarınızı ve hareketlerinizi kayıt eder ve gelecekte kullanmanız için saklar. Motion memory ile tüm timelapse, çekimlerinizin sayısı, uzunluğu ve daha fazlasını kaydedin! Sanki yanınızda kameranı asistanı taşıyormuş gibi tek bir tuş ile tüm bu saklı ayarlarınızı nerede olursanız olun tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

POİNT OF VİEW MODU

Crane Plus'a eklenen yeni bir özellik de POV yani Point of View modu. Bu mod sayesinde kameranız ve Crane Plus'ınız yaklaşık olarak 45 derece senkron ile sağ ya da sol yönde eş zamanlı hareket edebilir. POV'un 3 adet mod çeşidi ile seviye kontrolü sağlayabilir ve çekimlerinizi daha özgür bir şekilde yapabilirsiniz.

AKILLI OBJE TAKİP

Crane Plus ek olarak akıllı telefon uygulaması üzerinden hedeflediğiniz nesneleri takip edebilir. Uygulama üzerinden takip etmek istediğiniz nesneyi seçin takibini Crane Plus sizin için yapsın.

TİMELAPSE

Günümüzde timelapse fotoğrafçılık görüntülemenin sınırlarını zorluyor. Crane Plus bu ihtiyaçaları göz önüne alarak timelapse özelliğini bünyesinde taşır. Crane Plus ile şehrin ışıkları, akan trafiği ya da yıldızları özgürce kaydedin.

TASARIM

Crane Plus dahili olarak kameranız ile senkronlu çalışabilmek için kamera kontrol kablosu ile birlikte gelir. Bu kablo aracılığı ile crane üzerindeki butonları kullanarak fotoğraf ve video kaydı almanızı kolaylaştırır. Ayrıca Zhiyun Play uygulaması timelapse, panoromik çekimler ve motor ayarları gibi nitelikli ayarları yapmanızı sağlar.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasite 0.35 - 2.5 kg arası
Hareket Pan: 360°
Tilt: 360°, unlimited
Roll: 360°, unlimited
POV Mode Roll: 45°
Batarya 3.7 V, 3600 mAh
Batarya Tipi 26500, lithium-ion
Batarya Çalışma Süresi 12-18 Saat
Şarj Süresi 3 saat
Çalışma Sıcaklığı -10 - 45°C
Boyutlar 173 x 188 x 374 mm
Ağırlık 0.95 kg

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır