banner

Zhiyun CRANE 3 LAB CREATOR PACKAGE Gimbalin ve hidrolik yatakla optimal iş akışı için izin adanmış aksesuarlar dahildir. CRANE 3 LAB, 10 lb'a kadar destekler ve üst tutacağıyla öne çıkan bir tasarım sunar. Bu tutamak, ek bir denge noktası ve ters moda geçmek için kolay bir yol sağlar. Mini tripod gibi CRANE 3 LAB ile standart olarak sunulan aksesuarlara ek olarak, Creator Paketi ayrıca hızlı açılan bir taban plakasını, teleskopik monopodu, netleme / yakınlaştırma servo kitini, iki hızlı kurulum adaptörünü, bir telefon tutucusunu ve bir çok boyutlu çok işlevli kamera kayışı.Gimbal, kameranızdan 1080p videoyu, uygulamayı çalıştıran bir mobil cihaza Wi-Fi üzerinden aktarabilir. Kameranız kayan kamera denge plakasına monte edilir ve her eksende kameranızı gimbal üzerinde dengelemenize izin veren kayma ayarı vardır. Crane 3-Lab her eksene kilitler içerir ve her defasında bir ekseni dengelemenize izin verir (gimbal'i kullanmadan önce kilitleri serbest bırakmanız gerekir).Servo kiti, CRANE 3 LAB için Max ve Lite motorlarından oluşur. Gimbal aynı anda iki motoru destekler, böylece hem odağı hem de yakınlaştırmayı kontrol etmek için her ikisi de monte edilebilir. Hızlı Kurulum Adaptörleri, her seferinde vidalamak yerine, mini tripodu veya monopodu gimbalın altına hızlı bırakma işlevi ile tutturmanıza izin verir. Ve telefon tutucusu, akıllı telefonunuzu izleme için gimbalın yanında tutar. 6.3 "'e kadar telefonları destekler ve kullanılmadığı zaman katlanmanın yanı sıra ileri ve geri söylenebilir. Donanım modüllerine ek olarak, zoom ve odak kontrolü de ViaTouch – iOS ve Android tabanlı kontrol sistemi ile gerçekleştirilebilir. Tek başına ya da bir takımla çalışıp çalışmadığı, zoom ve odaklamanın hassas kontrolü ile mümkündür. dokunmatik ekranı aracılığıyla senkronize zoom ve odak ayarlamasına izin verir.ZHIYUN, 2018'de, ZHIYUN ürün serilerindeki öncü sabitleyicileri için “LAB” son ekiyle geliyor. “LAB” etiketli sabitleyiciler, ZHIYUN'un en yeniliğini temsil eden kendi serilerindeki en iyi konfigürasyonlara sahiptir.

LAB, ZHIYUN'un Gizli Silahıdır

ZHIYUN, 2018'de, ZHIYUN ürün serilerindeki öncü sabitleyicileri için “LAB” son ekiyle geliyor. “LAB” etiketli sabitleyiciler, ZHIYUN'un en yeniliğini temsil eden kendi serilerindeki en iyi konfigürasyonlara sahiptir.

 

CRANE 3 LAB, kablosuz FHD görüntü aktarımı, odaklama ve zoom kontrolü, dokunmatik kontrol ve her şey dahil kontrol paneli ile entegre edilmiş tek yapıdır. Profesyonel film yapımcıları için tasarlanan CRANE 3 LAB, sektörde yenilmez.

Süper Fonksiyonel Tasarım

Dokunmatik

Kontrol Sistemi

Kablosuz FHD Görüntü Aktarımı

Her şey Dahil Kontrol Paneli

Her Zaman Net

 

Büyük Uyumluluk

Daha uzun eksen kolları ve inanılmaz yük kapasitesi ile, CRANE 3 LAB piyasadaki hemen hemen tüm en çok satan DSLR'ler ve video lenslerle uyumludur.

Havacılık Sınıfı Motorlar

Havacılık sınıfı motorları ve yepyeni bir yapı benimseyen CRANE 3 LAB, motor torkunda % 50, gürültü azaltmda % 100 artışa sahiptir. Yanıt hızında % 150 iyileşme ile, gimbal, odak ve zoom kontrolünü senkronize ederek, sektördeki ilk örneği haline getirildi.

Tek Ekranda Kontrol

ViaTouch Kontrol Sistemi, kullanıcıların her ayrıntıyı sadece bir telefon ekranında görmesini sağlar. Çekimleri aynı ekran üzerinden aynı anda çerçevelendirirken çeşitli gimbal hareketleri ve kamera ayarlarını yapabilirsiniz. Bir kamerada çekim yapmak, bir telefona çekmek kadar kolay olacaktır.

1080P Full HD Görüntü Aktarımı

CRANE 3 LAB'a uygulanan kablosuz görüntü aktarım teknolojisi, 1080P'ye kadar video akışını destekler. Hem Android hem de iOS sistemlerinde akıllı telefonlar ve tabletlerle mükemmel uyumu ile çevrenizdeki çoğu dijital cihaz monitör olarak kolayca kullanılabilir. Canlı önizleme ve gerçek zamanlı parametre ayarlarıyla, herhangi bir görünümde herhangi bir açıdan çerçeve oluşturabilir ve fotoğraf çekebilirsiniz.

Senkronize Yakınlaştırma ve Odak Kontrolü

Hem odaklama hem de yakınlaştırma modülleriyle donatılan CRANE 3 LAB, dokunma tekerleği veya cep telefonlarının dokunmatik ekranı aracılığıyla senkronize zoom ve odak ayarlamasına izin verir.

Dual Zoom ve Odak Kontrol Sistemi

Donanım modüllerine ek olarak, zoom ve odak kontrolü de ViaTouch – iOS ve Android tabanlı kontrol sistemi ile gerçekleştirilebilir. Tek başına ya da bir takımla çalışıp çalışmadığı, zoom ve odaklamanın hassas kontrolü ile mümkündür.

Her Şey Dahil Kontrol Paneli

Uçak kontrol çubuklarından esinlenerek, CRANE 3 LAB'a çoklu düğmeler ve başparmak çarkları eklendi. Bu süper fonksiyonel araçlar ve sezgisel bir OLED ekranı sayesinde, mod anahtarı, kamera kontrolü ve çeşitli özelleştirilmiş gimbal ayarları da dahil olmak üzere, hem gimbal hem de kamera üzerinde kolayca tam kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Otomatik Gelişmiş Özellikler

Timelapse, motionlapse, uzun pozlama timelapse, panorama gibi popüler film yapım özellikleri, çeşitlendirilmiş yaratıcılık için tam donanımlı CRANE 3 LAB ile mevcuttur.

Kolay Kurulum ve Mükemmel Taşınabilirlik

Hazırlanmış Mandalı Tasarım

CRANE 3 LAB, her eksende bir mandalla tasarlanmıştır ve bu da dengelemeyi çok kolay hale getirir. Diğerini dengelerken belirli eksenleri kilitleyebilir ve mevcut kurulumu bir dahaki sefere kaydedebilirsiniz. Run-and-gun film yapımcısı için çok yönlü bir ekipman.

Hızlı Kurulum

CRANE 3 LAB'ın Manfrotto hızlı çıkarma plakasının üzerinde parmak ucu vidası yoktur. Bunun yerine, kullanıcılar kamerayı hızlı ve rahat bir şekilde tutmak için kamera kilitleme mandalını kullanabilirler.

ZY Ekosistemi

Birden fazla özelleştirilmiş aksesuarla uyumlu olan CRANE 3 LAB, profesyonel film yapımı deneyimini yaşatır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır