banner

Crane, birçok aynasız kameraya uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Zhiyun Crane, 3 eksende kesintisiz 360° dönebilme özelliğine sahiptir.

El ile kullanıma mükemmel uyumluluk sağlayacak şekilde geliştirilmiş ve profesyoneller için kullanıma sunulmuştur. Aynasız kamera gimballerinin en iyi ve en gelişmişidir. 18650/26650 pilleri destekler, dahili kablosuz Bluetooth modülü, aynasız kameraların çoğu ile uyumludur.

350-1800g yük ağırlığına sahip kameralarla (Lens dahil) uyumludur, fakat biz en iyi performansı yakalamanız için max.1600g yük ağırlığını tavsiye ediyoruz. 

1/4 İNCH BAĞLANTI İLE, İSTEĞİNİZE UYGUN KULLANIM

Altta bulunan ¼ inch lik bağlantı ile , Zhiyun Crane çoklu sinema aksesuarları ile tam uyumluluk sağlayabilir, örn; uzatma çubuğu, tripod, giyilebilir kamera aksesuarları ile kullanılabilir, çekimlerde gecikme ve Jimmy jib efektleri verilebilir.

KABLOSUZ KONTROL

Dahili kablosuz kontrol modülü ile Crane gimbalinizi uzaktan kontrol edebilir, yazılımını güncelleyebilirsiniz. Bu kullanışlı sistem Rider M gimbali de hep popüler tutmaktadır.

ZHİYUN PETEK TEKNİĞİ

HoneyComb çekirdek algoritması,Zhiyun tarafından araştırılan ve geliştirilen, patentli bir kontrol aritmetiğidir. Gimbal tutuş kontrolü, verimli motor kontrol teknolojisi ile birlikte, endüstrinin en yüksek gürültü azaltma standardına ulaşan ve ani düzensizliklerin hızlı ve doğru şekilde düzeltilmesini mümkün kılan bir sisteme sahiptir.

EKSTRA EKİPMAN OLMADAN HIZLI DENGE AYARI

Sadece parmaklarınızı kullanarak, sadece 1 dakika içinde bütün denge ayarlarını yapabilirsiniz.

Not: Eger uzun lens kullanacaksanız, lütfen lens desteğini kullanın.

ESNEK KULLANIM İLE DAHA YARATICI OLUN

Kademesiz rotasyonel joystick ile Pan, Takip modu, Yön kilitleme, Takip modunda pan ve tilt arasında geçişler yapabilirsiniz. Bütün kontroller tek bir parmağınızn ucunda. Kolay kontrol, Mükemmel sonuçlar.

3 AKS İLE LİMİTSİZ 360 DÖNÜŞLER

Geliştirilmiş dönüş sistemi ile, Crane 3 eksende 360 derece sınırsız dönebilir. İstediğiniz her çekime mükemmel uyum sağlayıp en tatmin edici görüntüleri almanıza olanak sağlar. Düz kulanım, Baş aşağı kullanım, dar açılı kullanım, yüksek kullanım vb..

SÜPER HASSAS PARALEL MİKRO KONTROLCÜSÜ İLE ALANINDAKİ İLK GİMBAL

Zhiyun Crane, 3 adet 32-bitlik işlemcisi ve 4000 hertz döngülü çalışma aralığında paralel kontrol sağlar. Bu değerlerle başka marka gimballerin çok ötesinde bir avantaja sahiptir.

0.01° hassasiyet ile çalışır ve bunu 25 milisaniye gibi süperbir hız ile gerçekleştirir.
 

TEKNİK ÖZELLİKLER

Yük Kapasitesi: 350-1800 gram

Kabiliyet: Pan hareketinde kontrol butonu ile 360° sonsuz, manuel hareketlerde Roll ve Tilt hareketlerinde sınırsız 360° dönüş sağlar.

Pil Süresi: Dahili 18600 piller ile 6 saate varan kullanım ve opsiyonel 26650   piller ile 12 saate varan kullanım sürelerine ulaşabilirsiniz.

Pil:18600 model(paket içeriğine dahil) 3.7V 2000 mAh Li-ion

Çalışma Sıcaklığı: 0°C - 45°C

Boyutlar: Yükseklik 3.9-4.0 cm  Uzunluk 15.5 cm  Genişlik 16 cm

Ağırlık: 0.95 kg (piller hariç)


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır