banner

Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di-II VC LD ASPHERICAL LENS

               Tamron ilk 17 – 50 mm lensine eklediği VC(Vibration Compensation- Titreşim Engelleyici) ile birlikte mükemmel görüntü kalitesini artırarak sürdürüyor. Tüm odak aralıklarında mükemmel keskinlik performansı sunan lens sabit f/2.8 diyafram açıklığı ile birlikte mükemmel bir alan derinliği performansı sergiliyor.  Tüm diyafram değerlerinde keskinlikten ödün vermeyen lensin optik yapısı ve kaplamaları sayesinde kromatik sapmaların dışında kçşelerdeki bulanıklığın da önüne geçilmiş. Bir manzara fotoğrafını f/8-11 gibi bir değerde çekerken aldığınız net alanı artırırken f/2.8 diyafda ise modelinizi arka plandan sıyırıp fotoğrafta ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Tüm odak aralıklarında sabit diyafram değeri alabileceğiniz lensin etkili VC(Titreşim Engelleyici) sistemi sayesinde 4 stopa kadar pozlama telafisi sağlanabilmeniz de mümkün. Düşük perde hızlarında elde çekime imkan tanıyan sistem hareketin fotoğrafa yansımasını isteyenler için de ön plana çıkıyor. Örneğin çekeceğiniz konu sabit fakat oradan geçen insanlar belli-belirsiz olsun istiyorsanız VC sistemi açıkken düşük perde hızlarında çekim yapabiliyorsunuz. 

 Ultra performanslı ve Asferik optik yapısı sayesinde düşük dağılım gerçekleştiren lens gerçek renk ve doğru kontrast değerleri sunarken ters ışıkta dahil bu gerçekliği elde etmeniz sağlanmış.

Seyahatlerinizde yanınızdan ayırmayacağınız Tamron SP AF 17-50mm f/2.8 XR Di-II VC LD Aspherical Lens, kompakt yapısıyla ve mükemmel performansıyla ve lens değiştirme derdinden kurtarması konusunda kulanıcısına yardımcı olmayı başarıyor. 

Odak Uzaklığı

17 – 50  mm

Diyafram

Maximum: f/ 2.8
Minimum: f/32

Kamera Uyumluluğu

APS-C

Görüş Açısı

78° - 31°

Minimum Netleme Mesafesi

28,96 cm

Büyütme Oranı

1:4,8

Grup/Element

14/19

Diyafram Bıçakları

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Görüntü Sabitleme

Evet

Otmatik Netleme

Evet

Tripod Bağlantısı

Hayır

 

 

 

 

 

Filtre Çapı

72 mm

Ölçüler

3.13 x 3.7" (7.95 x 9.40 cm)

Ağırlık

570 g


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır