Tamron 28-75mm f/2.8 Di III RXD Lens Sony E Mount Uyumlu

Vizyonunuzu samimi ayrıntılarla ifade edin

Daha yüksek çözünürlük ve daha yumuşak odaklanma ile konularınızı hayata geçirin

 

 

Tamron 28-75mm F / 2.8 Di III RXD (Model A036), yansıtmasız kameralar için özel olarak tasarlanmış yüksek hızlı standart bir zoom lensidir. Artık yüksek görüntü kalitesini güzel bokeh ile dengeleyebilirsiniz. Bir XLD lens dahil olmak üzere özel cam elemanları, çeşitli anormallikleri kontrol eder ve tüm zoom aralığında kararlı çözünürlük üretir.


Odak Uzunluğu [mm] 28-75
Maksimum diyafram F / 2.8
Minimum Nesne Mesafesi [m] 0.19m (Geniş);0,39 m (Tele)
Maksimum Büyütme Oranı 1: 2.9 (Geniş); 1: 4 (Tele)
Filtre Boyutu [mm] 67mm
Ağırlık [g] 550g

Özellikler ve işlevler

Aynasızlar için mükemmel eşleşme

Model A036, sadece 117,8 mm (4.6 inç) uzunluğunda sadece 550 g ağırlığında hafif ve kompakttır. Objektif, mükemmel görüntü kalitesi sunan ince düzlemi odak düzleminde yakalar. Dahası, A036'nın yüksek performansa sahip optik performansı, en son yüksek çözünürlüklü kameraları destekler ve hızlı bir diyafram lensinin tüm özelliklerini sağlar. Çarpıcı bokeh, nesnenin vurgulanması için odak düzleminden yumuşak bir şekilde yayılır ve A036'yı portrelerden manzaralara ve sokak fotoğrafçılığına kadar her tür fotoğraf için ideal hale getirir.

 


 

Süper AF keskin ve sessiz kalıyor

 

AF sürücü, bir adım adım motor ünitesi olan bir RXD (Hızlı eXtra sessiz adımlı Sürücü) içerir. RXD, motorun dönme açısını hassas bir şekilde kontrol edebilen ve bir redüksiyon dişlisinden geçmeden odaklama merceğini sürmesine izin veren bir aktüatör kullanır. Objektifin konumunu yüksek bir hassasiyetle algılayan bir sensörün eklenmesi, sürekli hareket eden nesneleri çekerken veya video çekerken, keskin ve net odaklamayı sağlayan yüksek hızlı ve hassas AF sağlar. Objektif ayrıca, video çekilirken çekilen seslerin endişelerini ortadan kaldırarak dikkat çekici derecede sessizdir.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır