banner

α6300

En hızlı netleme performansı

α6300 ile tanışın. Bu APS-C aynasız fotoğraf makinesi, otomatik netlemenin (AF) yanı sıra görüntüleme hızı ve performansını da nefes kesici yeni seviyelere taşıyor.

Görür görmez netleyin

Üstün hız, tepki ve kalite sunan kompakt gövde

Dünyanın çok (425) aşama algılamalı AF noktasına sahip en hızlı (0,05 sn) otomatik netlemesi, olağanüstü görüntü kalitesi ve en iyi 4K kayıt ile hedefinizden asla şaşmayın.

Yeni boyutu keşfedin

Gelişmiş 4D FOCUS, hızlı hareket eden nesneleri bile hızlı ve hassas bir şekilde takip eder. 

İnanılmaz görüntü kalitesiyle tanışın

Yeni görüntü sensörü, görüntüleri ISO 51.200'e varan geniş hassasiyet aralığında daha az gürültüyle sunar. 

Profesyonel video işlevlerini kullanın

4K video kalitesiyle en iyi çözünürlükte kayıt yapın ve profesyonellerin beğenisini kazanan diğer video işlevlerini kullanın.

AF'nin evrimi ivme kazanıyor

Dünyanın en çok (425) aşama algılamalı AF noktasına sahip en hızlı (0,05 sn) otomatik netleme ve Yüksek Yoğunluklu Takipli AF Teknolojisi 4D FOCUS'u ileriye taşıyor.

Dünyanın en yüksek(0,05 sn) AF hızı

Geliştirilmiş Hızlı Hibrit AF

Dünyanın en yüksek AF hızı (0,05 sn) ve bu hızı destekleyen ultra verimli BIONZ X™ görüntü işleme motoru sayesinde hızlı hareket eden nesneleri üstün hızla anında yakalayabilirsiniz.

Yüksek Yoğunluklu Takipli AF Teknolojisi

Hareketli sahneleri daha istikrarlı çekin

Yüksek Yoğunluklu Takipli AF Teknolojisi, hareketli nesneleri daha hassas ve güvenilir bir şekilde algılayıp takip etmek için AF noktalarını hızla etkinleştirerek hareketli nesneleri α6000'den yaklaşık 7,5 kat daha fazla kapsama yoğunluğuyla izler.

En iyi anları koruyun

Yüksek hızda kesintisiz çekim ile hareketli sahnelerde netliği koruyun

En önemli anları net bir şekilde çekin. AF/AE takibi ile 11 fps'ye kadar ya da EVF veya LCD ekrandaki gecikmeyi en aza indiren canlı önizleme ile 8 fps'ye kadar kesintisiz çekim yapın.

Netlemeyi daima gözlerde tutun

Eye AF (AF-C ile kullanılabilir), göz algılama ile hızlı, etkili otomatik netleme performansı sunmanın yanı sıra sabit takibi hareketli nesnenin gözünde tutar. Hareketli nesnelerde optimum netlemenin kolayca sürdürülmesi, portrelerinizi tamamen değiştirebilir.

Görüntüleme yeniliğinin altyapısı 

Exmor® CMOS sensör ve BIONZ X işleme algoritması, ISO 51.200'e varan geniş hassasiyet aralığında yüksek kaliteli görüntüler yakalamanıza yardımcı olur.

Ekstra görüntü sensörü algısı

Daha yüksek çözünürlük ve verimlilik

Işık toplama verimliliğini artıran daha az bakır içerikli yeni kablo katmanına ve işleme devresine sahip görüntü sensörü, gürültüyü azaltarak hassasiyet aralığını ISO 51.200'e çıkarır.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır