banner

Saramonic SR-WM4C Kablosuz Yaka Mikrofonu

Saramonic SR-WM4C, alıcı verici sayesinde kablosuz bir şekilde ses alabileceğinizomni-directional algı tipli veklipsli lavalier mikrofon içeren bir kablosuz mikrofondur ve 60 metreye kadar kablosuz olarak kameranıza standart3,5 mmTRS soketi ile ses kaydı yapılabiliyor.

SR-WM4CHafif ve tak çalıştır diyeceğimiz türden bir kablosuz yaka mikrofonudur. Üzerinde bulunan switch sayesinde 4 sinyal kanalından birisini seçerek (A / B / C / D) mikrofon eşleşmesini yapabilirsiniz. Klipsli çok yönlü lavalier mikrofonlar dengeli bir ses sinyali iletebilmesi açısından mini XLR terminali vasıtasıyla doğrudan gövde paketi vericisine takılmaktadırlar. Lavalier mikrofonu oldukça küçük ve göze batmayan bir metal yapıdadır ve rüzgar sesinin şiddetini azaltmak için bir süngeri ile birlikte gelmektedir.

Üzrinde bulunan hot shoe adaptörü sayesinde rahatlıkla DSLR ve bu tarz cihazlara monte edilebilir, böylece kameranın veya taşınabilir ses kaydedicinin mikrofongirişine bağlamanız kolaylaşır. DSLR dışında kalan ışık ayağı, boom sopası, tripod gibi sabitleyicilere bağlamanız gerekir ise yine adaptörünün altında bulunan standart girişi ile bu işlemi rahatça halledebilirsiniz.

SR-WM4Cverici veSR-WM4C yaklaşık 5 saate kadar rahatlık ile kayıt işlemi sağlanabilir. Üzerinde bulunan LED pil göstergesi ile ne kadar pilin kalıp kalmadığını kolayca öğrenebilirsiniz.

Alıcının üzerine bulunan volume tuşu sayesinde DSLR üzerinden uğraşmadan ses seviyesini indirip yükseltebilirsiniz. Canlı olarak izlenmesinin mümkün olmadığı zamanlarda ise üzerinde bulunan kulaklık çıkışı ile eş zamanda videoyu dinlemiş olursunuz. Genelde en çok röportaj , kısa film ve youtuber kanalları için satın alınan bu mikrofon fiyatı ve hafifliği sayesinde oldukça ön plana çıkıyor.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

  • 4 seçilebilir kanal
  • 60 metreye kadar kullanım imkanı
  • Saf ses çıkışı sağlanmaktadır
  • Gerçek zamanlı izleme
  • Ses seviye kontrolü
  • Pil göstergesi

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır