EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM

EF-EOS M Yuva Adaptörü kullanılarak aynasız modeller de dahil olmak üzere APS-C EOS fotoğraf makineleriyle uyumlu hale getirilebilir *EOS 10D, EOS D60, EOS D30 fotoğraf makineleri hariç.

Çekiminize daha fazlasını sığdırmanızı sağlayan ultra geniş açılı EF-S zum lens

 

Seyahat etmek için ideal olan kompakt ve hafif tasarımıyla bu ultra geniş açılı zum lens, kareye manzaranın daha fazla bölümünün sığmasını sağlayarak, kır manzaralarının, şehir manzaralarının ve gökyüzünün etkisini artırır. Hatta bu lens, geniş iç mekanları ve mimari yapıları geri adım atmadan çekebilmenizi sağlar.

 

EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM, şu durumlar için idealdir:

Günlük kullanım

Manzara

Mimari

Seyahat

Şehrinizin sokaklarından duygusal etkinliklere kadar gözlerinizin önündeki hayatı olduğu gibi yakalayın. Gün boyunca istediğiniz yerde panoramik fotoğraflar çekin. Yamaçlardan deniz manzarasına, kent simgelerinden şehir manzarasına kadar. Yapılardaki güzelliği bulun ve etkileyici anıtlara ve nefes kesici şehir manzaralarına hayat verin. Seyahat fotoğrafçılığı yalnızca gezginlere yönelik değildir; siz de bu deneyimi yaşayın. Gezdiğiniz, tembellik yaptığınız ve plansız küçük molalar verdiğiniz anlarda değerli anılar biriktirebilirsiniz.

Her defasında tüm çekimlere daha fazlasını sığdırın.

Fotoğrafla ilgili özelliklerinizi artırmak istediğinizde kullanabileceğiniz EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM, setinize doğal bir eklentidir. 10-18 mm'lik aralık size ultra geniş bir bakış açısı sunarak, etkileyici mimariler ve kapsamlı manzaralar çekme olanağı sağlar. Buna karşılık standart set bir lens, genellikle 18-55 mm'lik bir aralığı kapsar, bu da daha genel amaçlar için uygundur.

 

ef s 10 18mm f 4 5 5 6 is stm lens

ef s 10 18mm f 4 5 5 6 is stm lens

Standart set lensteki en geniş ayarla EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM'deki 10 mm'lik en geniş ayar arasındaki karşılaştırma

Net ve sessiz

Neredeyse sessiz STM teknolojisi sayesinde tatillerinizde yüksek kaliteli filmler çekin. Kademeli Motor, sarsıntısız ve sessiz sürekli odaklanma elde etmenize yardımcı olur; bu da ses kaydınızın, odaklama motorunun gürültüsü olmadan yalnızca çevredeki sesleri yakalaması anlamına gelir.

ef s 10 18mm f 4 5 5 6 is stm lens

ef s 10 18mm f 4 5 5 6 is stm lens

Hareketin anınızı bozmasına izin vermeyin

Düşük ışıkta günlük videolarınızı veya fotoğraflarınızı çekerken, EF-S 10-18mm f/4.5-5.6 IS STM'de bulunan Görüntü Sabitleyici (IS) teknolojisi, hafif kamera sarsıntılarını telafi etmek için ihtiyacınız olan şeyi sağlayarak, anı ilk seferinde yakalayabilmenizi sağlar.

Parlama önleme teknolojisi

Süper Spectra Kaplama sayesinde, güneşin çekimi etkilemesi konusunda endişelenmeden manzara çekimlerinizin görünümüne odaklanın. Bu da, istenmeyen renk küreleri veya düşük kontrastlı alanlar konusunda endişelenmeniz gerekmediği anlamına gelir ve böylece daha rahat çekimler yapıp, manzaranın keyfini çıkarmaya daha fazla odaklanabilirsiniz.

ef s 10 18mm f 4 5 5 6 is stm lens


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır