banner

EF-M 11-22mm f/4-5.6 IS STM

Ultra geniş açılı 11-22 mm EF-M yuvalı zoom lens ile etkileyici manzara fotoğrafları çekin. Kompakt, hafif ve taşıması kolay EOS Kompakt Sistem Fotoğraf Makineleri olağanüstü fotoğraf ve film kalitesi sunar.

Faydalar

  • Ultra geniş 11-22 mm EF-M zoom lens
  • Kompakt, geri çekilebilir lens tasarımı
  • Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma
  • Kaliteli filmler için Dinamik IS
  • 3 kademeli optik Görüntü Sabitleyici
  • Yüksek görüntü kalitesi
  • 0,15 m'lik minimum odaklama mesafesi
  • Manuel odak halkası

Detaylı Özellikler

Etkileyici manzara fotoğrafları çekin

EOS Kompakt Sistem Fotoğraf Makineleri için bu Ultra geniş açılı 11-22 mm zoom lensler sayesinde kadraja daha fazlasını sığdırabilir, böylece her çekiminizde nesnenizin daha büyük bir kısmını yakalamış olursunuz. Bu sayede hem etkileyici manzara fotoğrafları hem de zengin iç mekan fotoğrafları ve mimari fotoğraflar çekebilirsiniz.

EOS Kompakt Sistem Fotoğraf Makinenizle birlikte taşıması kolaydır

Dilediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz bu lens kompakt ve hafif bir tasarıma sahiptir ve kullanımda değilken geri çekilir.

Filmlerde kusursuz sessiz STM odaklanma

Movie Servo AF ile keskin odaklı ve yüksek kaliteli filmler kolayca çekilebilir. Bu lens, film modunda sessiz sürekli odaklanma için STM adım motoru teknolojisini kullandığından filminizin sesi, odaklama işleminden olumsuz etkilenmez. STM aynı zamanda yüksek kaliteli çekim için yumuşak bir odak geçişi sağlar.

Kaliteli filmler için Dinamik IS

Hareketi takip etmek için yürüyerek veya elde film çekerken fotoğraf makinesinin sallanması dinamik olarak azaltılır. Dinamik Görüntü Sabitleyici yürürken çekilen filmlerde büyük bir hareket aralığını düzeltme kapasitesine sahiptir.

3 kademeli Görüntü Sabitleyici ile net fotoğraflar

EF-M 11-22 mm f/4-5,6 IS STM düşük ışık koşullarında elde çekim sırasında dahi son derece net fotoğraflar sağlar. Bu lens, kamera sallanmasını azaltan, düşük ışıklarda muhteşem fotoğraflar çekmenizi sağlayan ve fotoğraf makinesinin sallanmasını her koşulda azaltan üç kademeli Optik Görüntü Sabitleyicisine sahiptir.

Harika görüntü kalitesi

İki küresel olmayan ve iki UD lens sayesinde düşük ışıkta çekim yaparken bile net ve yüksek kontrastlı görüntü kalitesi garantidir. Lensler ayrıca her türlü ışık koşulunda güzel fotoğraflar çekebilmeniz için doğru renk dengesi ve yüksek kontrast sağlayan, parlamayı ve gölgelenmeyi azaltan Süper Spectra kaplama özelliğine de sahiptir.

0,15 m'lik minimum odaklama mesafesi

0,15 m odaklama mesafesiyle nesnelerinize daha da yaklaşabilir, böylece muhteşem ayrıntılı çekimler ve manzara çekimleri yapabilirsiniz. Odaklama modunu AF+MF olarak ayarlayın ve AF modundan çıkmadan odak ayarlaması yapma olanağı sağlayan tam zamanlı manuel kilitlemenin tadını çıkarın.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır